Left Right

Kristina.
Lankiau šią mokyklą, viskuo likau patenkinta.Kas galvoja kurią mokyklą rinktis rekomenduočiau šitą, lankstus lankymo grafikas, ir daug visokių privalumų.


Kristina.
Aš irgi mokiausi A. Strižak mokykloje, teorijos dėstytojas labai fainas ir paaiškina viską, jei ko nesupranti. Vairavimą mokiausi irgi su instruktoriumi Vladu. Viską išaiškina labai aiškiai, toks linksmas bei mielas, net fainiai buvo eiti į pravažiavimus :D . Visad klausdavo ar tikrai supranti. Tai visi, kas eis į šią mokyklą, rekomenduoju instruktorių Vladą, tikrai nenusivilsite ;)


Vilija.
Aš taip pat baigiau vairavimo mokyklą. Tik geriausi atsiliepimai, teorijos mokytojas superinis, visada atsako į kylančius klausimus, negaili gero žodžio, padrąsina. Vairavimo praktikos mokinausi pas Vladą, tai esu dėkinga už tai, kad bent jau aikštelėje išmokau visas figūras gerai, tikrai labai kantrus mokytojas, atsakantis į visus klausimus, lengvai bendraujantis, tikrai ačiū jam už visas pamokas.


Meilė.
Čia buvo gerai, man labai patiko :D Šiaip gerai paruošia iš tų draugų, kurie ėjo visi iš pirmo karto, tai manau gera mokykla.


Ingrida.
Super mokykla, jei rekomenduočiau kam tai tik šią mokyklą. O ypač instruktorių Vladą, super instruktorius taip viską aiškiai išaiškina, nemanau ar begali būti aiškiau. Turėjau tik 3 papildomus važiavimus pas jį, bet nuėjus į regitrą išlaikiau iškart be vargo. Didelis AČIŪ :) Kad daugiau tokių instruktorių:))


Genutė.
Labai gera mokykla, o ypač instruktorius Gintaras.


Karolis.
Baigiau šita mokykla, greita,informativu smagu,mokytojas paaiskina viska tiek teoriskai tiek vaizdiskai,rekomenduoju :) Turiu B kat siuo metu.